ИНЖЕНЕР КИП и А

Ако отговаряте на посочените по-долу изисквания, моля да кандидатствате с актуална автобиография със снимка

Основни задължения:
• Осигурява техническа поддръжка и следи за изправността на производствените мощности;
• Извършва настройки, осъществява контрол и регулиране на оборудването;
• Изготвя графици за ремонт, взема решения за спешени ремонти;
• Предприема необходимите действия при аварии;
• Поддържа документация за оборудването и ремонтите.

Основни изисквания:
• Висше образование – профил електротехника, електроника, автоматизация или друга близка специалност;
• Опит на същата или подобна позиция;
• Добро владеене на английски език;
• Компютърна грамотност;
• Инициативност, отговорност.

Компанията предлага:
• Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
• Атрактивно възнаграждение;
• Отлични условия на труд;
• Добър социален пакет;
• Дългосрочна ангажираност.

Валидна до: 01/05/2023

Населено място: Шумен

Обявата е изтекла!