ИНЖЕНЕР ГЕОДЕЗИЯ

Ако проявявате интерес, моля да кандидатствате с актуално CV със снимка

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Отговаря за организацията и управлението на поверения му проект;
• Извършва геодезически измервания и заснемане;
• Работа с измервателна техника – тотална станция, GPS, нивелири и др.;
• Техническа нивелация, трасиране, ос и ниво, работа по проект;
• Трасиране и нивелиране на конструктивни елементи;
• Обработване на данни;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Висше образование – Геодезия ( може и последна година на следване );
• Умения за работа с геодезически софтуер;
• Английски език – предимство;
• Отлични комуникативни умения, инициативност, висока активност.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Условия да развиете напълно своя личен и професионален потенциал в стабилно
разрастваща се организация.
• Пълен работен ден, пет дневна работна седмица.
• Въвеждащо фирмено и професионално обучение;
• Отлично възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.

Валидна до: 15/07/2023

Населено място: Шумен

Обявата е изтекла!