СПЕЦИАЛИСТ ЛОГИСТИКА И ТРАНСПОРТ

Ако отговаряте на посочените изисквания, моля да кандидатствате с актуална автобиография и снимка.

ПРОФЕСИОНАЛНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

– Избира най-подходящия вид транспорт и превозвач за всеки товар и комбинира различни видове транспорт;
– Координира взаимодействието между всички участници в товаро-разтоварителния процес на стоки;
– Организира наемането на транспортни средства, контролира експедиционния процес на стоки;
– Следи за безпроблемното протичане на превозите и разрешава възникнали проблеми;
– Осъществява срещи, договаря условия с транспортни фирми, като сключва договори и преглежда наличните документи по сделката.

ИЗИСКВАНИЯ:

– Опит на подобна позиция в областта на транспортния бизнес се счита предимство;
– Отлични организационни умения;
– Компютърна грамотност;
– Умения за вземане на решения в динамична среда;
– Комуникативност, работа в екип и висока мотивация.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

– Отличен социален пакет;
– Възможност за доказване на професионализъм;
– Работа в екип от специалисти.

Валидна до: 15/07/2024

Населено място: Шумен

Обявата е изтекла!