ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Ако проявявате интерес към обявената позиция и имате нужните умения и опит, моля да кандидатствате с актуална автобиография и снимка.

ОТГОВОРНОСТИ:
– Развитие на пазара, установяване и поддържане на дългосрочни партньорски отношения с настоящи и бъдещи клиенти;
– Промотиране на продуктите на компанията;
– Изготвяне на търговски предложения и договаряне на условията за сътрудничество в съответствие с политиката на фирмата.

ИЗИСКВАНИЯ:
– Опит в продажбите;
– Организирана и инициативна личност, с професионално и отговорно отношение към работата;
– Отлични презентационни и комуникационни умения;
– Умения за изграждане на успешни стратегии за действие;
– Валидно свидетелство за управление на МПС.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
– Коректно отношение в добра работна среда;
– Индувидуално обучение;
– Допълнително възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
– Служебен автомобил, служебен телефон;
– Възможност за професионално развитие.

Валидна до: 15/08/2023

Населено място: Шумен

Обявата е изтекла!